„Toata floarea cea vestita” a showbizului american a fost prezenta la lansarea noii colectii semnata de Kanye West – Yeezy 3. Va mai amintiti hainele acelea roase de molii din cufarul bunicii de la tara? Nu de alta, dar sa va faceti o idee despre ce contine colectia celebrului rapper 🙂
Rapper si designer, Kanye West a reusit sa isi faca un nume si in lumea modei. Cand celebra Anna Wintour, editorul Vogue America, se afla in sala la prezentarea colectiei tale, inseamna ca esti „cineva”! 🙂 Kanye a adunat in sala nume grele din showbiz: pe langa intreaga familie Kardashian/Jenner in sala au mai fost, printre altii, Jay Z ( Beyonce probabil nu a vrut, din nou, sa fie asociata cu surorile Kardashian), 50 Cent, Jaiden Smith (cel mai infocat fan Yeezy/ Kanye West), surorile Hadid, modelul Karlie Kloss sau Jennifer Hudson.
Vrei să citești acasă, în siguranță, TAIFASURI, revista ta preferată? Abonează te ACUM doar la oficiile Poștei Române! Surprize + CD urile preferate doar pentru ABONAŢII TAIFASURICu aceasta ocazie, Kanye si-a lansat si noul album, The Life of Pablo. Deja s-au inflamat spiritele pe internet, dupa ce, intr-una din piese, Kanye spune ca ar face sex cu Taylor Swift. (‘I feel like me and Taylor might still have sex,’ /’I made that b*tch famous.’)
Atractia principala a serii a fost insa Kim Kardashian, care a purtat o peruca blonda si si-a aratat abdomenul intr-o bluza extrem de decoltata si transparenta, la numai doua luni de la nastere. Si „mama Jenner” a fost cat se poate de indrazneata, intr-o tinuta la fel de transparenta in partea de sus.
Sursa: perfecte.ro
- Ilie Năstase, viață amoroasă zbuciumată! Câte soții a avut fostul mare tenismen român
- Ana Morodan a fost deconspirată! Ce obicei bizar are „Contesa Digitală”
- La asta sigur nu te-ai fi așteptat! Un papagal latră laolaltă cu câinii pentru a proteja casa stăpânului VIDEO
- Mihaela Rădulescu le răspunde subtil celor care o critică: „Câtă energie consumăm judecând”
- Loteria online te face miliardar. Cote de la 3,90 la 135.000 pentru câștiguri fabuloase la Keno Polonia!