CIA caută să angajeze un agent-asasin. După mai multe interviuri şi teste, rămân trei finalişti în cursa pentru post: doi bărbaţi şi o femeie. Pentru testul final, primul bărbat este dus lângă o uşă de metal, i se dă un pistol şi i se spune:
– Trebuie să ştim dacă poţi îndeplini orice misiune, indiferent de circumstanţe. Dincolo de această uşă se află soţia ta, aşezată pe un scaun. Ucide-o!
Vrei să citești acasă, în siguranță, TAIFASURI, revista ta preferată? Abonează te ACUM doar la oficiile Poștei Române! Surprize + CD urile preferate doar pentru ABONAŢII TAIFASURIBărbatul spune:
– Glumiţi?! Nu mi-aş putea ucide nevasta!
– Atunci nu eşti potrivit pentru post, la revedere!
Al doilea bărbat primeşte aceleaşi instrucţiuni, ia pistolul, intră în cameră şi, după cinci minute de linişte, iese afară cu ochii în lacrimi:
– Am încercat, dar mi-e imposibil să-mi ucid nevasta, îmi pare rău … .
Vine rândul femeii. I se spune că trebuie să-şi ucidă bărbatul. Ia pistolul, intră în cameră şi imediat se aud mai multe împuşcături, apoi strigăte, troznete, lovituri în pereţi.
- Ilie Năstase, viață amoroasă zbuciumată! Câte soții a avut fostul mare tenismen român
- Ana Morodan a fost deconspirată! Ce obicei bizar are „Contesa Digitală”
- La asta sigur nu te-ai fi așteptat! Un papagal latră laolaltă cu câinii pentru a proteja casa stăpânului VIDEO
- Mihaela Rădulescu le răspunde subtil celor care o critică: „Câtă energie consumăm judecând”
- Loteria online te face miliardar. Cote de la 3,90 la 135.000 pentru câștiguri fabuloase la Keno Polonia!
După câteva minute, se face linişte, iar femeia iese pe uşă, ştergându-se de transpiraţie:
– Pistolul pe care mi l-aţi dat avea gloanţe oarbe, aşa că a trebuit să-l omor cu scaunul … .
Sursă: www.dcnews.ro