Polițista Maria Chetran, care i-a jignit pe toți românii, are venituri de invidiat!
O polițistă cu venituri considerabile a revoltat o țară-ntreagă, după ce s-a lăsat dusă de val pe o rețea de socializare. Agentul principal al IPJ Vrancea Maria Chetran a postat un mesaj foarte virulent la adresa celor care îi critică pe oamenii legii!
Femeia neagă vehement că ar primi salariu din taxele și impozitele plătite de români, iar jignirile i-au avut ca țintă chiar pe cei care au contrazis-o!
”Din tot scandalul ăsta cu Politia Română, nimic nu mă enervează mai mult decât p*****i ăştia care fac afirmaţia că îmi plătesc mie salariul. Că e unul prost acolo sus, nu înseamnă că sunt toţi. Să faci afirmaţia că-mi plăteşti mie salariul, tu.. contribuabilul cinstit, deja îţi arată gradul de IQ. Sub 30, ca Veorica. Si dacă tot am în listă pu****ci din ăştia care îmi plătesc mie salariul, de ce plm (pacea liniştii mele) nu ieşiţi voi cu capul sus din lista mea de Facebook, ca să nu mă cobor eu sub nivelul de IQ 30 al Veoricai şi să vă şi nominalizez? Respect!!! #mândrăcăsuntpoliţistă” a scris poliţista Maria Chetran pe pagina de Facebook.